1812-273H
API DelevanAPI Delevan
1812-273H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-273H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
Dataark: 1812-273H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-273H
Varenummer 1812-273H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51423 pcs Datablad 1812-273H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-273H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 27µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 12MHz
Detaljeret beskrivelse 27µH Unshielded Inductor 236mA 3.6 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 236mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-273K
1812-273K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
På lager: 73863 pcs
Hent: 1812-273K.pdf
RFQ
1812-274J
1812-274J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
På lager: 84911 pcs
Hent: 1812-274J.pdf
RFQ
1812-274G
1812-274G
Hent: 1812-274G.pdf
1812-274H
1812-274H
Hent: 1812-274H.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
Hent: 1812-272G.pdf
Hent: 1812-273J.pdf
Hent: 1812-272K.pdf
1812-273F
1812-273F
Hent: 1812-273F.pdf