1812-273J
API DelevanAPI Delevan
1812-273J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-273J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
Dataark: 1812-273J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-273J
Varenummer 1812-273J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 72965 pcs Datablad 1812-273J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812-273J TR 500
DN12273JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 27µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 12MHz Detaljeret beskrivelse 27µH Unshielded Inductor 236mA 3.6 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 3.6 Ohm Max Nuværende vurdering 236mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-272H
1812-272H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 517MA 750 MOHM
På lager: 58780 pcs
Hent: 1812-272H.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 270UH 129MA 12 OHM SMD
På lager: 63707 pcs
Hent: 1812-274H.pdf
RFQ
1812-274G
1812-274G
Hent: 1812-274G.pdf
1812-273K
1812-273K
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 236MA 3.6 OHM SMD
Hent: 1812-273K.pdf
1812-273F
1812-273F
Hent: 1812-273F.pdf
Hent: 1812-273G.pdf
Hent: 1812-274K.pdf
1812-274J
1812-274J
Hent: 1812-274J.pdf
Hent: 1812-272J.pdf
Hent: 1812-274F.pdf