1812-470J
API DelevanAPI Delevan
1812-470J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-470J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM
Dataark: 1812-470J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-470J
Varenummer 1812-470J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 71982 pcs Datablad 1812-470J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-470J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 47nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 1GHz
Detaljeret beskrivelse 47nH Unshielded Inductor 870mA 200 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 200 mOhm Max
Nuværende vurdering 870mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812-393K
1812-393K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD
På lager: 78566 pcs
Hent: 1812-393K.pdf
RFQ
1812-394J
1812-394J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD
På lager: 80211 pcs
Hent: 1812-394J.pdf
RFQ
1812-394H
1812-394H
Hent: 1812-394H.pdf
1812-470M
1812-470M
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM
Hent: 1812-470M.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM
Hent: 1812-471H.pdf
1812-471F
1812-471F
Hent: 1812-471F.pdf
Hent: 1812-394F.pdf
1812-394G
1812-394G
Hent: 1812-394G.pdf
Hent: 1812-471G.pdf
Hent: 1812-394K.pdf
Hent: 1812-471J.pdf