1812-394J
API DelevanAPI Delevan
1812-394J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-394J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD
Dataark: 1812-394J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-394J
Varenummer 1812-394J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 80211 pcs Datablad 1812-394J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812-394J TR 500
DN12394JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 390µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 3MHz Detaljeret beskrivelse 390µH Unshielded Inductor 100mA 20 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 20 Ohm Max Nuværende vurdering 100mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812-394F
1812-394F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD
På lager: 23639 pcs
Hent: 1812-394F.pdf
RFQ
1812-393H
1812-393H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD
På lager: 52885 pcs
Hent: 1812-393H.pdf
RFQ
Hent: 1812-394H.pdf
1812-470K
1812-470K
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM
Hent: 1812-470K.pdf
1812-471G
1812-471G
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM
Hent: 1812-471G.pdf
Hent: 1812-393K.pdf
1812-470J
1812-470J
Hent: 1812-470J.pdf
1812-470M
1812-470M
Hent: 1812-470M.pdf
Hent: 1812-393J.pdf
Hent: 1812-471F.pdf
Hent: 1812-394G.pdf