1812-393J
API DelevanAPI Delevan
1812-393J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-393J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD
Dataark: 1812-393J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-393J
Varenummer 1812-393J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 83075 pcs Datablad 1812-393J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812-393J TR 500
DN12393JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 2.5MHz
selvinduktion 39µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 10MHz Detaljeret beskrivelse 39µH Unshielded Inductor 211mA 4.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 4.5 Ohm Max Nuværende vurdering 211mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-394K
1812-394K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD
På lager: 72314 pcs
Hent: 1812-394K.pdf
RFQ
1812-394H
1812-394H
producenter: API Delevan
På lager: 55521 pcs
Hent: 1812-394H.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM
Hent: 1812-392K.pdf
Hent: 1812-392H.pdf
1812-394F
1812-394F
Hent: 1812-394F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD
1812-393G
1812-393G
Hent: 1812-393G.pdf
Hent: 1812-393F.pdf
Hent: 1812-394G.pdf
1812-392J
1812-392J