1812-392H
API DelevanAPI Delevan
1812-392H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-392H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM
Dataark: 1812-392H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-392H
Varenummer 1812-392H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55056 pcs Datablad 1812-392H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-392H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.9µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 40MHz
Detaljeret beskrivelse 3.9µH Unshielded Inductor 472mA 900 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 900 mOhm Max
Nuværende vurdering 472mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-392F
1812-392F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM
På lager: 25549 pcs
Hent: 1812-392F.pdf
RFQ
1812-392K
1812-392K
producenter: API Delevan
På lager: 71501 pcs
Hent: 1812-392K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 535MA 700 MOHM