1812-392J
API DelevanAPI Delevan
1812-392J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-392J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM
Dataark: 1812-392J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-392J
Varenummer 1812-392J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 85698 pcs Datablad 1812-392J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812-392J TR 500
DN12392JTR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 7.9MHz
selvinduktion 3.9µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 40MHz Detaljeret beskrivelse 3.9µH Unshielded Inductor 472mA 900 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 900 mOhm Max Nuværende vurdering 472mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-391H
1812-391H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390NH 535MA 700 MOHM
På lager: 55861 pcs
Hent: 1812-391H.pdf
RFQ
1812-392K
1812-392K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM