1812-393H
API DelevanAPI Delevan
1812-393H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-393H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD
Dataark: 1812-393H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-393H
Varenummer 1812-393H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 52885 pcs Datablad 1812-393H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-393H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 10MHz
Detaljeret beskrivelse 39µH Unshielded Inductor 211mA 4.5 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 4.5 Ohm Max
Nuværende vurdering 211mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
1812-394H
1812-394H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD
På lager: 55521 pcs
Hent: 1812-394H.pdf
RFQ
1812-393F
1812-393F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD
På lager: 24441 pcs
Hent: 1812-393F.pdf
RFQ
1812-392G
1812-392G
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 472MA 900 MOHM
Hent: 1812-392G.pdf
1812-392J
1812-392J
Hent: 1812-392J.pdf
Hent: 1812-394G.pdf
1812-392K
1812-392K
Hent: 1812-392K.pdf
Hent: 1812-393K.pdf
Hent: 1812-392H.pdf
Hent: 1812-394F.pdf