1812-394H
API DelevanAPI Delevan
1812-394H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812-394H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD
Dataark: 1812-394H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
650 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812-394H
Varenummer 1812-394H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55521 pcs Datablad 1812-394H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812-394H TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 390µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 3MHz
Detaljeret beskrivelse 390µH Unshielded Inductor 100mA 20 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 20 Ohm Max
Nuværende vurdering 100mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812-471F
1812-471F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 470NH 501MA 800 MOHM
På lager: 28872 pcs
Hent: 1812-471F.pdf
RFQ
1812-470K
1812-470K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 47NH 870MA 200 MOHM
På lager: 107127 pcs
Hent: 1812-470K.pdf
RFQ
1812-470M
1812-470M
Hent: 1812-470M.pdf
1812-394G
1812-394G
Beskrivelse: FIXED IND 390UH 100MA 20 OHM SMD
Hent: 1812-394G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 211MA 4.5 OHM SMD
Hent: 1812-393K.pdf