1812R-684G
API DelevanAPI Delevan
1812R-684G Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-684G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680UH 82MA 30 OHM SMD
Dataark: 1812R-684G.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812R-684G
Varenummer 1812R-684G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680UH 82MA 30 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46403 pcs Datablad 1812R-684G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-684G TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 680µH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 3MHz
Detaljeret beskrivelse 680µH Unshielded Inductor 82mA 30 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 30 Ohm Max
Nuværende vurdering 82mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-820M
1812R-820M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM
På lager: 139366 pcs
Hent: 1812R-820M.pdf
RFQ
1812R-684J
1812R-684J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 82MA 30 OHM SMD
På lager: 125907 pcs
Hent: 1812R-684J.pdf
RFQ
1812R-684K
1812R-684K