1812R-820J
API DelevanAPI Delevan
1812R-820J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-820J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM
Dataark: 1812R-820J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1812R-820J
Varenummer 1812R-820J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 85525 pcs Datablad 1812R-820J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 25 @ 50MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 1812R-820J TR 650 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 50MHz selvinduktion 82nH
Højde - Siddende (Max) 0.190" (4.83mm) Frekvens - Selvresonans 750MHz
Detaljeret beskrivelse 82nH Unshielded Inductor 700mA 250 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 250 mOhm Max
Nuværende vurdering 700mA Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-684K
1812R-684K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 82MA 30 OHM SMD