1812R-684J
API DelevanAPI Delevan
1812R-684J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1812R-684J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680UH 82MA 30 OHM SMD
Dataark: 1812R-684J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1812R-684J
Varenummer 1812R-684J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680UH 82MA 30 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 125907 pcs Datablad 1812R-684J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 1812 Størrelse / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Afskærmning Unshielded Serie 1812R
Vurderinger - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1812 (4532 Metric)
Andre navne 1812R-684J TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Ferrite
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 680µH Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvens - Selvresonans 3MHz Detaljeret beskrivelse 680µH Unshielded Inductor 82mA 30 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC-modstand (DCR) 30 Ohm Max Nuværende vurdering 82mA
Nuværende - Mætning -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1812R-820K
1812R-820K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82NH 700MA 250 MOHM