2512-122H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-122H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
Dataark: 2512-122H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2512-122H
Varenummer 2512-122H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 43317 pcs Datablad 2512-122H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2512
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 2512-122H TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 1.39A 210 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 210 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.39A Nuværende - Mætning 1.04A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512-123G
2512-123G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
På lager: 31507 pcs
Hent: 2512-123G.pdf
RFQ
2512-123F
2512-123F
producenter: API Delevan
På lager: 22957 pcs
Hent: 2512-123F.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
Hent: 2512-122F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
Hent: 2512-104G.pdf
2512-123J
2512-123J
Hent: 2512-123J.pdf
2512-123H
2512-123H
Hent: 2512-123H.pdf