2512-123H
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-123H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
Dataark: 2512-123H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512-123H
Varenummer 2512-123H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 56695 pcs Datablad 2512-123H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512-123H TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 503mA 1.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 1.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 503mA Nuværende - Mætning 377mA