2512-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-122J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
Dataark: 2512-122J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2512-122J
Varenummer 2512-122J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 79516 pcs Datablad 2512-122J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2512
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 2512-122J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Unshielded Inductor 1.39A 210 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 210 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.39A Nuværende - Mætning 1.04A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512-122K
2512-122K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 1.2UH 1.39A 210 MOHM
På lager: 99747 pcs
Hent: 2512-122K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 260MA 6 OHM SMD
På lager: 77460 pcs
Hent: 2512-104K.pdf
RFQ
2512-104H
2512-104H
Hent: 2512-104H.pdf
2512-104J
2512-104J
Hent: 2512-104J.pdf
2512-122G
2512-122G
Hent: 2512-122G.pdf
2512-122F
2512-122F
Hent: 2512-122F.pdf
Hent: 2512-122H.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
Hent: 2512-123F.pdf
Hent: 2512-123J.pdf