2512-392J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-392J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
Dataark: 2512-392J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2512-392J
Varenummer 2512-392J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 72469 pcs Datablad 2512-392J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2512
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 2512-392J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.9µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.9µH Unshielded Inductor 702mA 820 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 820 mOhm Max
Nuværende vurdering 702mA Nuværende - Mætning 527mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512-392H
2512-392H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
På lager: 48749 pcs
Hent: 2512-392H.pdf
RFQ
2512-393K
2512-393K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD
På lager: 89229 pcs
Hent: 2512-393K.pdf
RFQ
2512-393G
2512-393G
Hent: 2512-393G.pdf
Hent: 2512-392K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD