2512-393J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-393J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD
Dataark: 2512-393J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512-393J
Varenummer 2512-393J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 86224 pcs Datablad 2512-393J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512-393J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 39µH Unshielded Inductor 322mA 3.9 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 3.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 322mA Nuværende - Mætning 242mA
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD
På lager: 30348 pcs
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
På lager: 48749 pcs
Hent: 2512-392H.pdf
RFQ
Hent: 2512-393H.pdf
producenter: Mill-Max
Beskrivelse: TERM TURRET DBL
Hent: 2512-4-00-80-00-00-07-0.pdf
2512-472F
2512-472F
Beskrivelse: FIXED IND 4.7UH 636MA 1 OHM SMD
Hent: 2512-472F.pdf
producenter: Mill-Max
Beskrivelse: TERM TURRET DOUBLE L=5.56MM
Hent: 2512-4-00-44-00-00-07-0.pdf
Hent: 2512-393F.pdf
2512-392J
2512-392J
Hent: 2512-392J.pdf
2512-393K
2512-393K
Hent: 2512-393K.pdf