2512-393H
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-393H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD
Dataark: 2512-393H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512-393H
Varenummer 2512-393H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45490 pcs Datablad 2512-393H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512-393H TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 39µH Unshielded Inductor 322mA 3.9 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 3.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 322mA Nuværende - Mætning 242mA
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD
På lager: 89229 pcs
producenter: API Delevan
På lager: 30348 pcs
Hent: 2512-393G.pdf
RFQ
2512-393F
2512-393F
Hent: 2512-393F.pdf
2512-392H
2512-392H
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
Hent: 2512-392H.pdf
producenter: Mill-Max
Beskrivelse: TERM TURRET DOUBLE L=5.56MM
Hent: 2512-4-00-50-00-00-07-0.pdf
2512-393J
2512-393J
Hent: 2512-393J.pdf
producenter: Mill-Max
Hent: 2512-4-00-01-00-00-07-0.pdf
Hent: 2512-392J.pdf
Hent: 2512-392K.pdf
Beskrivelse: TERM TURRET DBL