2512-822H
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-822H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Dataark: 2512-822H.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 2512-822H
Varenummer 2512-822H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55439 pcs Datablad 2512-822H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2512
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 2512-822H TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Inductor 557mA 1.3 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 1.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 557mA Nuværende - Mætning 418mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512-683J
2512-683J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD
På lager: 77427 pcs
Hent: 2512-683J.pdf
RFQ
2512-822F
2512-822F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
På lager: 23103 pcs
Hent: 2512-822F.pdf
RFQ
2512-823H
2512-823H
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
Hent: 2512-823H.pdf
Hent: 2512-683H.pdf
2512-683K
2512-683K
Hent: 2512-683K.pdf
2512-823G
2512-823G
Hent: 2512-823G.pdf
Hent: 2512-822J.pdf
Hent: 2512-683G.pdf
Hent: 2512-823F.pdf