2512-822J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Dataark: 2512-822J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512-822J
Varenummer 2512-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 74208 pcs Datablad 2512-822J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512-822J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Inductor 557mA 1.3 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 1.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 557mA Nuværende - Mætning 418mA
Relaterede produkter
2512-823H
2512-823H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
På lager: 43329 pcs
Hent: 2512-823H.pdf
RFQ
2512-683K
2512-683K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD
På lager: 79364 pcs
Hent: 2512-683K.pdf
RFQ
2512-822F
2512-822F
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Hent: 2512-822F.pdf
2512-823J
2512-823J
Hent: 2512-823J.pdf
Hent: 2512-823K.pdf
2512-822G
2512-822G
Hent: 2512-822G.pdf
Hent: 2512-683H.pdf
Hent: 2512-683J.pdf
Hent: 2512-823G.pdf