2512-823J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512-823J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
Dataark: 2512-823J.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for 2512-823J
Varenummer 2512-823J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 75507 pcs Datablad 2512-823J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package 2-SMD Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2512
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD, J-Lead
Andre navne 2512-823J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 82µH Unshielded Inductor 278mA 5.6 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC-modstand (DCR) 5.6 Ohm Max
Nuværende vurdering 278mA Nuværende - Mætning 209mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512-823H
2512-823H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
På lager: 43329 pcs
Hent: 2512-823H.pdf
RFQ
25120/15 BK005
25120/15 BK005
producenter: Alpha Wire
Beskrivelse: CABLE 15COND 24AWG BLK SHLD 100'
På lager: 3908 pcs
Hent: 25120/15 BK005.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Hent: 2512-822H.pdf
2512-823F
2512-823F
Hent: 2512-823F.pdf
2512-822K
2512-822K
Hent: 2512-822K.pdf
2512-822J
2512-822J
Hent: 2512-822J.pdf
producenter: Alpha Wire
Beskrivelse: CABLE 25COND 24AWG BLK SHLD 100'
Hent: 25120/25 BK005.pdf
Beskrivelse: CABLE 30COND 24AWG BLK SHLD 100'
Beskrivelse: CABLE 10COND 24AWG BLK SHLD 100'
Hent: 2512-823K.pdf
2512-823G
2512-823G