2512R-273G
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-273G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD
Dataark: 2512R-273G.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-273G
Varenummer 2512R-273G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 34498 pcs Datablad 2512R-273G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-273G TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 27µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 27µH Unshielded Inductor 330mA 3.7 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3.7 Ohm Max
Nuværende vurdering 330mA Nuværende - Mætning 248mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-272F
2512R-272F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 2.7UH 865MA 540 MOHM
På lager: 25351 pcs
Hent: 2512R-272F.pdf
RFQ
2512R-272K
2512R-272K
producenter: API Delevan