2512R-273J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-273J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD
Dataark: 2512R-273J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-273J
Varenummer 2512R-273J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 66465 pcs Datablad 2512R-273J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2512R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 2512R-273J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 27µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 27µH Unshielded Inductor 330mA 3.7 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3.7 Ohm Max
Nuværende vurdering 330mA Nuværende - Mætning 248mA