2512R-332G
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-332G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM
Dataark: 2512R-332G.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-332G
Varenummer 2512R-332G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33049 pcs Datablad 2512R-332G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-332G TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.3µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.3µH Unshielded Inductor 734mA 750 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 750 mOhm Max
Nuværende vurdering 734mA Nuværende - Mætning 551mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-333F
2512R-333F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD
På lager: 25442 pcs
Hent: 2512R-333F.pdf
RFQ
2512R-273G
2512R-273G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 27UH 330MA 3.7 OHM SMD
På lager: 34498 pcs
Hent: 2512R-273G.pdf
RFQ
2512R-273K
2512R-273K
Hent: 2512R-273K.pdf
2512R-332K
2512R-332K
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM