2512R-333H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-333H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD
Dataark: 2512R-333H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2512R-333H
Varenummer 2512R-333H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45846 pcs Datablad 2512R-333H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Afskærmning Unshielded Serie 2512R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 2512R-333H TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 33µH Unshielded Inductor 326mA 3.8 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3.8 Ohm Max
Nuværende vurdering 326mA Nuværende - Mætning 245mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-392G
2512R-392G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
På lager: 28551 pcs
Hent: 2512R-392G.pdf
RFQ
2512R-333J
2512R-333J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD
På lager: 77262 pcs
Hent: 2512R-333J.pdf
RFQ
2512R-332K
2512R-332K
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM