2512R-392G
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-392G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
Dataark: 2512R-392G.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-392G
Varenummer 2512R-392G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28551 pcs Datablad 2512R-392G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-392G TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.9µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.9µH Unshielded Inductor 702mA 820 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 820 mOhm Max
Nuværende vurdering 702mA Nuværende - Mætning 527mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-392K
2512R-392K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM