2512R-393G
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-393G
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD
Dataark: 2512R-393G.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-393G
Varenummer 2512R-393G Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 34006 pcs Datablad 2512R-393G.pdf
Type - Tolerance ±2%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-393G TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 39µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 39µH Unshielded Inductor 322mA 3.9 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 322mA Nuværende - Mætning 242mA