2512R-392H
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-392H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
Dataark: 2512R-392H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-392H
Varenummer 2512R-392H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44174 pcs Datablad 2512R-392H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-392H TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 3.9µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 3.9µH Unshielded Inductor 702mA 820 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 820 mOhm Max
Nuværende vurdering 702mA Nuværende - Mætning 527mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-393F
2512R-393F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD
På lager: 21932 pcs
Hent: 2512R-393F.pdf
RFQ
2512R-392F
2512R-392F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
På lager: 21856 pcs
Hent: 2512R-392F.pdf
RFQ
2512R-333K
2512R-333K
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD