2512R-333J
Produkt oversigt
Varenummer: 2512R-333J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD
Dataark: 2512R-333J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2512R-333J
Varenummer 2512R-333J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 77262 pcs Datablad 2512R-333J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
Andre navne 2512R-333J TR 750 Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 33µH
Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 33µH Unshielded Inductor 326mA 3.8 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 3.8 Ohm Max
Nuværende vurdering 326mA Nuværende - Mætning 245mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2512R-333F
2512R-333F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 33UH 326MA 3.8 OHM SMD
På lager: 25442 pcs
Hent: 2512R-333F.pdf
RFQ
2512R-392F
2512R-392F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 3.9UH 702MA 820 MOHM
På lager: 21856 pcs
Hent: 2512R-392F.pdf
RFQ
2512R-332K
2512R-332K
Beskrivelse: FIXED IND 3.3UH 734MA 750 MOHM
Hent: 2512R-332K.pdf
2512R-392K
2512R-392K