3483R-681M
Produkt oversigt
Varenummer: 3483R-681M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680UH 0.18MA 4.3 OHM
Dataark: 3483R-681M.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3483R-681M
Varenummer 3483R-681M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680UH 0.18MA 4.3 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55954 pcs Datablad 3483R-681M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Andre navne 3483R-681M TR 1000 Driftstemperatur -20°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 680µH
Højde - Siddende (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 680µH Unshielded Wirewound Inductor 0.18mA 4.3 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 4.3 Ohm Max
Nuværende vurdering 0.18mA Nuværende - Mætning 0.18mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
3483R-561M
3483R-561M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 0.20MA 3.7 OHM
På lager: 45944 pcs
Hent: 3483R-561M.pdf
RFQ
3484
producenter: Keystone Electronics Corp.
Beskrivelse: ROUND STANDOFF #4-40 ALUMINUM 2"