3483R-821M
Produkt oversigt
Varenummer: 3483R-821M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820UH 0.16MA 4.9 OHM
Dataark: 3483R-821M.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3483R-821M
Varenummer 3483R-821M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820UH 0.16MA 4.9 OHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44078 pcs Datablad 3483R-821M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Andre navne 3483R-821M TR 1000 Driftstemperatur -20°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 820µH
Højde - Siddende (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 820µH Unshielded Wirewound Inductor 0.16mA 4.9 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 4.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 0.16mA Nuværende - Mætning 0.16mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: 3M
Beskrivelse: CBL CLIP FLAT C-TYPE GRAY ADH
På lager: 268361 pcs
Hent: 3484-1000.pdf
RFQ
3483R-680M
3483R-680M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 0.60MA 430 MOHM
På lager: 46283 pcs
Hent: 3483R-680M.pdf
RFQ
3484
producenter: Keystone Electronics Corp.
Beskrivelse: ROUND STANDOFF #4-40 ALUMINUM 2"
Hent: 3484.pdf
3484-1
producenter: 3M
Beskrivelse: CBL CLIP FLAT C-TYPE GRAY
3483R-6R8M
3483R-6R8M
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 1.6MA 60 MOHM
Hent: 3483R-6R8M.pdf
3483R-681M
3483R-681M
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 0.18MA 4.3 OHM
Hent: 3483R-681M.pdf
producenter: Adafruit
Beskrivelse: ADDRESS LED DISCRETE SERIAL RGB
3483R-561M
3483R-561M
Beskrivelse: FIXED IND 560UH 0.20MA 3.7 OHM
Hent: 3483R-561M.pdf
3483R-560M
3483R-560M
Beskrivelse: FIXED IND 56UH 0.65MA 390 MOHM