3483R-6R8M
Produkt oversigt
Varenummer: 3483R-6R8M
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 6.8UH 1.6MA 60 MOHM
Dataark: 3483R-6R8M.pdf
  • Besked
Specifikationer for 3483R-6R8M
Varenummer 3483R-6R8M Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 6.8UH 1.6MA 60 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57800 pcs Datablad 3483R-6R8M.pdf
Type Wirewound Tolerance ±20%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Andre navne 3483R-6R8M TR 1000 Driftstemperatur -20°C ~ 85°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz selvinduktion 6.8µH
Højde - Siddende (Max) 0.138" (3.50mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.6mA 60 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 60 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.6mA Nuværende - Mætning 1.6mA