4590R-822J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 4590R-822J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 8.2UH 7.15A 13 MOHM TH
Dataark: 4590R-822J.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 4590R-822J
Varenummer 4590R-822J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 8.2UH 7.15A 13 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37635 pcs Datablad 4590R-822J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Afskærmning Unshielded Serie 4590R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 4590R-822J 500 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 8.2µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 7.15A 13 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 13 mOhm Max
Nuværende vurdering 7.15A Nuværende - Mætning 5.7A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
4590R-824J
4590R-824J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 1.015A 643 MOHM
På lager: 36436 pcs
Hent: 4590R-824J.pdf
RFQ
4590R-825J
4590R-825J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2MH 320MA 6.44 OHM
På lager: 34618 pcs
Hent: 4590R-825J.pdf
RFQ
4590R-685K
4590R-685K
Beskrivelse: FIXED IND 6.8MH 340MA 5.75 OHM
Hent: 4590R-685K.pdf
4590R-824K
4590R-824K
Hent: 4590R-824K.pdf
4590R-822K
4590R-822K
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 7.15A 13 MOHM TH
Hent: 4590R-822K.pdf
4590R-684K
4590R-684K
Beskrivelse: FIXED IND 680UH 1.08A 570 MOHM
Hent: 4590R-684K.pdf
4590R-823K
4590R-823K
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 3.175A 66 MOHM TH
Hent: 4590R-823K.pdf
4590R-823J
4590R-823J
Hent: 4590R-823J.pdf
4590R-686K
4590R-686K
Beskrivelse: FIXED IND 68MH 110MA 52.8 OHM TH