4590R-823J
Produkt oversigt
Varenummer: 4590R-823J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 82UH 3.175A 66 MOHM TH
Dataark: 4590R-823J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4590R-823J
Varenummer 4590R-823J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 82UH 3.175A 66 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33954 pcs Datablad 4590R-823J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 4590R-823J 500 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 82µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 82µH Unshielded Wirewound Inductor 3.175A 66 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 66 mOhm Max
Nuværende vurdering 3.175A Nuværende - Mætning 1.9A
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 7.15A 13 MOHM TH