4590R-824J
Produkt oversigt
Varenummer: 4590R-824J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 820UH 1.015A 643 MOHM
Dataark: 4590R-824J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 4590R-824J
Varenummer 4590R-824J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 820UH 1.015A 643 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36436 pcs Datablad 4590R-824J.pdf
Type Wirewound Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Axial
Andre navne 4590R-824J 500 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 820µH
Højde - Siddende (Max) - Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 820µH Unshielded Wirewound Inductor 1.015A 643 mOhm Max Axial DC-modstand (DCR) 643 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.015A Nuværende - Mætning 610mA
Relaterede produkter
4590R-823J
4590R-823J
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 82UH 3.175A 66 MOHM TH
På lager: 33954 pcs
Hent: 4590R-823J.pdf
RFQ
4590R-823K
4590R-823K
producenter: API Delevan
På lager: 21898 pcs
Hent: 4590R-823K.pdf
RFQ
4590R-826J
4590R-826J
Beskrivelse: FIXED IND 82MH 100MA 67.3 OHM TH
Hent: 4590R-826J.pdf
4590R-822J
4590R-822J
Beskrivelse: FIXED IND 8.2UH 7.15A 13 MOHM TH
Hent: 4590R-822J.pdf
4590R-825K
4590R-825K
Beskrivelse: FIXED IND 8.2MH 320MA 6.44 OHM
Hent: 4590R-825K.pdf
4590R-826K
4590R-826K
Hent: 4590R-826K.pdf
4590R-825J
4590R-825J
Hent: 4590R-825J.pdf
4590R-686J
4590R-686J
Beskrivelse: FIXED IND 68MH 110MA 52.8 OHM TH
Hent: 4590R-686J.pdf
4591
producenter: Keystone Electronics Corp.
Beskrivelse: CONN TRANSIST TO-5 4POS TIN
Hent: 4591.pdf
4590R-824K
4590R-824K
Beskrivelse: FIXED IND 820UH 1.015A 643 MOHM
Hent: 4590R-824K.pdf
4590R-822K
4590R-822K
Hent: 4590R-822K.pdf
4590R-686K
4590R-686K