5022-624H
API DelevanAPI Delevan
5022-624H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022-624H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
Dataark: 1.5022-624H.pdf2.5022-624H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022-624H
Varenummer 5022-624H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37956 pcs Datablad 1.5022-624H.pdf2.5022-624H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022
Vurderinger - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5022-624H 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 790kHz selvinduktion 620µH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 3.3MHz
Detaljeret beskrivelse 620µH Unshielded Inductor 119mA 25.9 Ohm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 25.9 Ohm Max
Nuværende vurdering 119mA Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
5022-624F
5022-624F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
På lager: 17062 pcs
Hent: 5022-624F.pdf
RFQ
5022-623H
5022-623H
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 62UH 328MA 3.15 OHM
På lager: 45389 pcs
Hent: 5022-623H.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM
Hent: 5022-682F.pdf
5022-624G
5022-624G
Hent: 5022-624G.pdf
Hent: 5022-623G.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM
Hent: 5022-681H.pdf