5022-624J
API DelevanAPI Delevan
5022-624J Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022-624J
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
Dataark: 5022-624J.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022-624J
Varenummer 5022-624J Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 64195 pcs Datablad 5022-624J.pdf
Type - Tolerance ±5%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022
Vurderinger - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne 5022-624J TR 800
DN2327TR
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Materiale - Core Iron
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Induktansfrekvens - Test 790kHz
selvinduktion 620µH Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm)
Frekvens - Selvresonans 3.3MHz Detaljeret beskrivelse 620µH Unshielded Inductor 119mA 25.9 Ohm Max Nonstandard
DC-modstand (DCR) 25.9 Ohm Max Nuværende vurdering 119mA
Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
5022-681G
5022-681G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM
På lager: 26791 pcs
Hent: 5022-681G.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 62UH 328MA 3.15 OHM
På lager: 22032 pcs
Hent: 5022-623G.pdf
RFQ
5022-623J
5022-623J
Hent: 5022-623J.pdf
5022-681H
5022-681H
Hent: 5022-681H.pdf
5022-681F
5022-681F
Hent: 5022-681F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM
Hent: 5022-681J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
Hent: 5022-624F.pdf
Hent: 5022-623H.pdf