5022-681H
API DelevanAPI Delevan
5022-681H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 5022-681H
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM
Dataark: 5022-681H.pdf
  • Besked
Specifikationer for 5022-681H
Varenummer 5022-681H Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36277 pcs Datablad 5022-681H.pdf
Type - Tolerance ±3%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Afskærmning Unshielded Serie 5022
Vurderinger - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 2-SMD
Andre navne 5022-681H 800 TR Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Phenolic Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz selvinduktion 680nH
Højde - Siddende (Max) 0.230" (5.84mm) Frekvens - Selvresonans 250MHz
Detaljeret beskrivelse 680nH Unshielded Inductor 1.555A 150 mOhm Max 2-SMD DC-modstand (DCR) 150 mOhm Max
Nuværende vurdering 1.555A Nuværende - Mætning -
Relaterede produkter
5022-683F
5022-683F
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD
På lager: 20650 pcs
Hent: 5022-683F.pdf
RFQ
5022-681G
5022-681G
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM
På lager: 26791 pcs
Hent: 5022-681G.pdf
RFQ
5022-681J
5022-681J
Hent: 5022-681J.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM
Hent: 5022-682F.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
Hent: 5022-624J.pdf
5022-682H
5022-682H
Hent: 5022-682H.pdf
Hent: 5022-682G.pdf