DC1390R-153K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC1390R-153K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 19.9A 6 MOHM TH
Dataark: DC1390R-153K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC1390R-153K
Varenummer DC1390R-153K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 15UH 19.9A 6 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12535 pcs Datablad DC1390R-153K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.480" Dia (37.60mm)
Afskærmning Unshielded Serie DC1390R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne DC1390R-153K 100 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 15µH
Højde - Siddende (Max) 1.064" (27.03mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 15µH Unshielded Inductor 19.9A 6 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 6 mOhm Max
Nuværende vurdering 19.9A Nuværende - Mætning 33.3A