DC1390R-223K
Produkt oversigt
Varenummer: DC1390R-223K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 16.3A 9 MOHM TH
Dataark: DC1390R-223K.pdf
  • Besked
Specifikationer for DC1390R-223K
Varenummer DC1390R-223K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 16.3A 9 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11202 pcs Datablad DC1390R-223K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.480" Dia (37.60mm)
Afskærmning Unshielded Serie DC1390R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne DC1390R-223K 100 BULK Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 1.064" (27.03mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Inductor 16.3A 9 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 9 mOhm Max
Nuværende vurdering 16.3A Nuværende - Mætning 28A