DC630R-123K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-123K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC630R-123K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 9.1A 11 MOHM TH
Dataark: DC630R-123K.pdf
  • Besked
Specifikationer for DC630R-123K
Varenummer DC630R-123K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 9.1A 11 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 28356 pcs Datablad DC630R-123K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Afskærmning Unshielded Serie DC630R
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne DC630R-123K BULK 100
DN4761
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 10kHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.830" (21.08mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Wirewound Inductor 9.1A 11 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 11 mOhm Max
Nuværende vurdering 9.1A Nuværende - Mætning 19.5A