DC630R-153K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-153K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC630R-153K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 8.09A 15 MOHM TH
Dataark: DC630R-153K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC630R-153K
Varenummer DC630R-153K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 15UH 8.09A 15 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14494 pcs Datablad DC630R-153K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne DC630R-153K BULK 100
DC630R153K
DN4764
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 10kHz selvinduktion 15µH
Højde - Siddende (Max) 0.830" (21.08mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 15µH Unshielded Wirewound Inductor 8.09A 15 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 15 mOhm Max
Nuværende vurdering 8.09A Nuværende - Mætning 17.5A