DC630R-223K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-223K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC630R-223K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 22UH 6.26A 25 MOHM TH
Dataark: DC630R-223K.pdf
  • Besked
Specifikationer for DC630R-223K
Varenummer DC630R-223K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 22UH 6.26A 25 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31188 pcs Datablad DC630R-223K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne DC630R-223K BULK 100
DN4769
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 10kHz selvinduktion 22µH
Højde - Siddende (Max) 0.830" (21.08mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 22µH Unshielded Wirewound Inductor 6.26A 25 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 25 mOhm Max
Nuværende vurdering 6.26A Nuværende - Mætning 14.5A