DC630R-184K
API DelevanAPI Delevan
DC630R-184K Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC630R-184K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 180UH 2.8A 125 MOHM TH
Dataark: DC630R-184K.pdf
  • Besked
Specifikationer for DC630R-184K
Varenummer DC630R-184K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 180UH 2.8A 125 MOHM TH Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30035 pcs Datablad DC630R-184K.pdf
Type Wirewound Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Radial
Andre navne DC630R-184K BULK 100
DN4767
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 10kHz selvinduktion 180µH
Højde - Siddende (Max) 0.830" (21.08mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 180µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 125 mOhm Max Radial DC-modstand (DCR) 125 mOhm Max
Nuværende vurdering 2.8A Nuværende - Mætning 5.1A