M1331-122K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: M1331-122K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
Dataark: M1331-122K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for M1331-122K
Varenummer M1331-122K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11453 pcs Datablad M1331-122K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Afskærmning Shielded Serie M1331
Vurderinger - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne M1331-122K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 7.9MHz selvinduktion 1.2µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 130MHz
Detaljeret beskrivelse 1.2µH Shielded Inductor 247mA 730 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 730 mOhm Max
Nuværende vurdering 247mA Nuværende - Mætning 247mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
M1331-154K
M1331-154K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 150UH 75MA 7.9 OHM SMD