M1331-153K
Produkt oversigt
Varenummer: M1331-153K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD
Dataark: M1331-153K.pdf
  • Besked
Specifikationer for M1331-153K
Varenummer M1331-153K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 15UH 115MA 3.4 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10138 pcs Datablad M1331-153K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Afskærmning Shielded Serie M1331
Vurderinger - Q @ Freq 38 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne M1331-153K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 15µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 30MHz
Detaljeret beskrivelse 15µH Shielded Inductor 115mA 3.4 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 3.4 Ohm Max
Nuværende vurdering 115mA Nuværende - Mætning 115mA