M1331-123K
Produkt oversigt
Varenummer: M1331-123K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
Dataark: M1331-123K.pdf
  • Besked
Specifikationer for M1331-123K
Varenummer M1331-123K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 13095 pcs Datablad M1331-123K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm)
Afskærmning Shielded Serie M1331
Vurderinger - Q @ Freq 36 @ 2.5MHz
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne M1331-123K TR 500 Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Iron Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 2.5MHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.145" (3.68mm) Frekvens - Selvresonans 35MHz
Detaljeret beskrivelse 12µH Shielded Inductor 122mA 3 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 3 Ohm Max
Nuværende vurdering 122mA Nuværende - Mætning 122mA