MILP1812-103K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MILP1812-103K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM
Dataark: MILP1812-103K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for MILP1812-103K
Varenummer MILP1812-103K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 37589 pcs Datablad MILP1812-103K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie MILP1812
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne MILP1812-103K TR 500
MILP1812-103K-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 10µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 10µH Unshielded Inductor 550mA 608 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 608 mOhm Max
Nuværende vurdering 550mA Nuværende - Mætning 772mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MIL8532-47L
MIL8532-47L
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 6.8MH 150MA 15 OHM SMD
På lager: 34229 pcs
Hent: MIL8532-47L.pdf
RFQ
MILP1812-124K
MILP1812-124K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 160MA 6 OHM SMD
På lager: 37495 pcs
Hent: MILP1812-124K.pdf
RFQ
Beskrivelse: FIXED IND 12MH 120MA 26 OHM SMD
Hent: MIL8532-50L.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 100UH 180MA 4.32 OHM
Hent: MILP1812-104K.pdf
Beskrivelse: FIXED IND 15MH 100MA 36 OHM SMD
Beskrivelse: FIXED IND 1.5UH 950MA 222 MOHM
Beskrivelse: FIXED IND 18MH 90MA 40 OHM SMD