MILP1812-104K
Produkt oversigt
Varenummer: MILP1812-104K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 100UH 180MA 4.32 OHM
Dataark: MILP1812-104K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MILP1812-104K
Varenummer MILP1812-104K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 100UH 180MA 4.32 OHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 35250 pcs Datablad MILP1812-104K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Andre navne MILP1812-104K TR 500
MILP1812-104K-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 100µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 100µH Unshielded Inductor 180mA 4.32 Ohm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 4.32 Ohm Max
Nuværende vurdering 180mA Nuværende - Mætning 238mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MILP1812-124K
MILP1812-124K
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 120UH 160MA 6 OHM SMD
På lager: 37495 pcs
Hent: MILP1812-124K.pdf
RFQ
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 10UH 550MA 608 MOHM
På lager: 37589 pcs
Hent: MILP1812-103K.pdf
RFQ
MIL8532-51L
MIL8532-51L
Beskrivelse: FIXED IND 15MH 100MA 36 OHM SMD