MILP1812-123K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MILP1812-123K
Producent / Mærke: API Delevan
Produkt beskrivelse FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM
Dataark: MILP1812-123K.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for MILP1812-123K
Varenummer MILP1812-123K Fabrikant API Delevan
Beskrivelse FIXED IND 12UH 550MA 670 MOHM Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 34931 pcs Datablad MILP1812-123K.pdf
Type - Tolerance ±10%
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Afskærmning Unshielded Serie MILP1812
Vurderinger - Q @ Freq -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde Nonstandard
Andre navne MILP1812-123K TR 500
MILP1812-123K-MIL
Driftstemperatur -55°C ~ 130°C
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Core Ferrite Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz selvinduktion 12µH
Højde - Siddende (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvens - Selvresonans -
Detaljeret beskrivelse 12µH Unshielded Inductor 550mA 670 mOhm Max Nonstandard DC-modstand (DCR) 670 mOhm Max
Nuværende vurdering 550mA Nuværende - Mætning 752mA
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MIL8532-52L
MIL8532-52L
producenter: API Delevan
Beskrivelse: FIXED IND 18MH 90MA 40 OHM SMD